Äriplaani koostamine ja selle modelleerimine Excelis

1 .300,00

Kategooria:

Kirjeldus

1.      Kursuse eesmärk

Kursuse läbimisel õpitakse koostama äriplaani ning praktilise harjutuse käigus valmib äriplaani tekst ja Excelis vormistatud mudel, mis simuleerib ettevõtte tulusid ja kulusid kalendrikuude kaupa järgmise viie aasta jooksul.

2.      Õpiväljundid

Kursuse läbija

  • Oskab vormistada äriplaani;
  • Suudab kirjeldada ettevõtte tulusid ja kulusid;
  • On võimeline juhtima ettevõtte finantsvoogusid.

3.      Sihtgrupp

Iga Eesti Vabariigi elanik, kes soovib alustada iseseisva ettevõtlusega.

4.      Kursuse toimumiskoht 

Kursus toimub aadressil: Tallinn, Suur-Sõjamäe 10a (Mainori Ettevõtluskooli ruumides), mis asub Ülemiste raudteejaamast 250 m kaugusel. Samas peatuvad ka bussid: 7, 15, 45, 49, 65. Läheduses on ka trammi nr 4 peatus (Ülemiste linnak).

5.      Õppe alustamise tingimused

Kursusel osalemise eeltingimusi ei ole, välja arvatud see, et õppetöö toimub Microsoft Office programme kasutades. Soovitatav on, et kursusel osaleja oskaks kasutada MS Word’i ja Excel’i.

Kursuse materjalid on vormistatud Power Point esitlustena, millega iga kursuslane saab tutvuda enne ja peale loenguid iseseisvalt ning kontrollida ka oma teadmisi, vastates valikvastustega küsimustele.

6.      Õppe maht: 100 akadeemilist tundi (45 minutit)

  • Auditoorne töö: 30 tundi
  • Iseseisev töö: 30 tundi
  • Praktiline töö (teadmiste kontroll): 40 tundi

7.      Õppeprotsessi ja selle sisu kirjeldus

Õppetöö toimub loengute ja seminaride vormis. Iga kursusel osaleja saab pdf või e-raamatu formaadis õpiku, eelnevalt vormistatud Word’i faili äriplaani vormistamiseks ja Excel’is vormistatud mudeli, mille ta kursuse käigus kohandab oma ettevõttele sobivaks.

Õppetöö käigus käiakse läbi äriplaani vormistamiseks vajalikud teemad ning vormistatakse igaühe kohta eraldi lehel matemaatiline mudel, mis kirjeldab vastavat majandusprotsessi ning modelleerib tulevasi arenguid.

8.      Õpitulemuste hindamine ja kursuse lõpetamine

Õpitulemuste hindamise aluseks on koostatud äriplaan ja ettevõtte majandustegevuse mudel. Kui need on lõpuni vormistatud, siis on osaleja kursuse läbinud.

9.      Kursuse läbimisel väljastatav dokument

Õppuritele, kes lõpetavad kursuse baastasandi eksami läbimisega, väljastatakse kursuse läbimist ja teadmiste omandamist kinnitav TÕEND. Tõendile märgitakse läbitud teemad ja tulemus.

Nendel, kes õpivad oma raha eest, on võimalik deklareerida kursusel osalemise eest tasutud summad ning saada selle võrra tulumaksusoodustust.

10.  Õppekava nimetus: Füüsilise isiku maksukohustused

  • Õppevaldkond: Ärindus, haldus ja õigus;
  • Õppesuund: Ärindus ja haldus;
  • Õppekavarühm: Juhtimine ja haldus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Äriplaani koostamine ja selle modelleerimine Excelis”

Pin It on Pinterest