Demokraatia

Eestlased nimetavad oma riiki Vaba Riigiks ning meie Põhiseaduses kordub kõige enam  tegusõna: VABA (191 korda). Kuid inimene on vaba vaid siis, kui ta isiklikult osaleb ühiskonda ja majandust mõjutavate otsuste langetamisel ning tal on piisavalt teadmisi, et näha meie kõigi ees avanevaid võimalusi (s.t erinevaid teid), oskab hinnata nendest johtuvaid hüvesid ja ohtusid ning julgeb ise otsustada ja suudab teisi veenda, millise teed mööda tasub edasi liikuda.  

Käesolev kursus selgitab, mida tähendab demokraatia, millistes vormides seda saab rakendada ja mille poolest need üksteisest erinevad. 

Paul Tammert on töötanud lektorina Tallinna Tehnikaülikoolis, Estonian Business School’s, Sisekaitseakadeemias jm, töötanud Riigikogu Rahanduskomisjoni ja Tallinna Linnavolikogu nõunikuna, Keila Linnavalitsuse finantsjuhina ning eraettevõtjana. (vt lisaks Wikipediast või ETIS’st).

Our Score
Anna oma hinnang
[Total: 1 Average: 4]

Course Instructor

Paul Tammert Paul Tammert Author

Ühekordne makse

SALE 10,00
1 month of access

Kursus tuleb läbida ühe kuu jooksul registreerimise päevast. 

Kooliõpilastele

FREE
1 month of access

Vähemalt 5-le koos ennast registreerivale põhi- või keskkooli õpilasele pakutakse võimalust läbida see kursus tasuta ühe kuu jooksul tingimusega, et nad on valmis osalema kursuse lõpus korraldatava Zoom’i põhise arutelul, mille käigus saavad nad esitada vastamata jäänud küsimusi ja arutleda käsitletud materjali teemal. 

What Others Have Said


Lisa kommentaar

Scroll to Top