Koolitusteenuse pakkujad

Selles õpikeskkonnas pakutakse teadmisi INIMESELT-INIMESELE, ilma vahendajateta!

Siit leiad raamatuid, mis pakuvad huvitavaid mõtteid

E-kursustel saad osaleda ruumiliste ja ajaliste piiranguteta siis, kui see teema sulle huvi pakub ja sa suudad sellele keskenduda.

Koolitused toimuvad kohtades, kuhu saab isiklikult kohale tulla või siis interneti kanaleid kasutades otsekontakti luua. Koolitused võivad olla ka kombineeritud variandis nii, et osa sellest toimub otsekontaktis ja teine osa e-õppe kanaleid kasutades.

Paul Tammert tahtis aru saada, kuidas meie maailm toimib. Peale aastakümnete pikkust uurimistööd ja praktilisi kogemusi, mis ta sai töötades Riigikogu Rahanduskomisjoni ja Tallinna Linnavolikogu nõunikuna, Keila Linnavalitsuse finantsjuhina ning eraettevõtjana on ta mõnedest meie elukorralduse aspektides hakanud aru saama. Oma teadmisi on ta jaganud õpetades maksundust, ettevõtlust ja äriplaani eri aegades erinevates Tallinna ülikoolides ja kõrgemates ärikoolides.

Vaata lisaks Wikipedia või ETIS.

Aveli Jänes, kes on tuntud teletoimetaja ja saatejuht juba 12 aastat. Sellesse aega jääb ka avalike sündmuste juhtimised lavalt ning otsesaate juhtimine televisioonis.

Aveli Jänes on loonud ka omanäolise „Videoteraapia“ meetodi, mis toetab ja aitab inimesi enesearengus.

Tel. 50 25371

E-mail: aveli[at]aveli.ee 

Kui sul on küsimusi, siis saad selle esitada meile siin:

=